Imprezy


nowa sala na 50 osób
nowa sala na 50 osób

Przyjęcia rodzinne

 

Komunia, chrzciny, rocznica ślubu, urodziny,  małe wesela, przyjęcia w gronie najbliższej rodziny,  wszystkie te  uroczystości zabierają Państwu mnóstwo czasu spędzonego na przygotowaniu potraw, obsłudze gości oraz sprzątaniu po zakończeniu przyjęcia. Pragniemy Państwu przedstawić ofertę, która pomoże zorganizować przyjęcie od strony kulinarnej,a tym samym pozwoli Państwu w pełni uczestniczyć w tym ważnym i uroczystym dniu.

 

Do Państwa dyspozycji w ramach usługi agroturystycznej sala o wielkości 38mprzeznaczona na przyjęcia od 20-50 osób.  Jeżeli są Państwo zainreresowani naszą ofertą proszę najpierw o kontakt meilowy lub telefoniczny w celu ustalenia możliwości przyjazdu i ustalenia menu z kucharkami. Organizacja muzyki oraz alkohol, napoje we wlasnym zakresie.

 

 

 

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia i korzystania z oferty naszego hotelu, który jest położony w bardzo pięknej, rekreacyjnej części miasta.

Nasz hotel dysponuje 20 pokojami, jedno-, dwu- i trzy- osobowymi (z łazienką i telewizorem) oraz apartamentem. Posiadamy bogate zaplecze gastronomicznye z restauracją i kawiarnią (śniadania, obiady, kolacje, przyjęcia okolicznościowe, sympozja).

Do dyspozycji gości całodobowy parking monitorowany oraz piękne tereny rekreacyjne wokół Hotelu.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.