• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Gry Wideo: Od Pong do Esportu

Różne gry strategiczne niemalże od zawsze są niesamowicie wręcz popularne wśród amatorów szeroko rozumianej komputerowej rozrywki, ale raczej trudno byłoby się temu dziwić. Przecież tytuły te dają nam bardzo ciekawą możliwość zbudowania przykładowo własnej firmy właściwie od podstaw; w wielu przypadkach może to być dość trudne, bowiem każdy gracz powinien troszczyć się w nich o bardzo wiele różnych kwestii, podobnie jak i w czasie prowadzenia jakiejkolwiek realnej działalności. Obecnie rewelacyjną propozycją mogą przede wszystkim być gry strategiczne na przeglądarki, ponieważ w ich przypadku otrzymujemy ponadto możliwość konkurowania z innymi graczami, nierzadko pochodzącymi z całego świata. Do zdecydowanie najbardziej interesujących tytułów tego typu niewątpliwie należy w chwili obecnej Rail Nation.
Tytuł ten ściśle nawiązuje do tematyki kolei. Zadaniem gracza jest stworzenie tu sprawnie działającej i dochodowej firmy zajmującej się tą właśnie dziedziną, co naturalnie nie jest niczym prostym. Musimy tu bez przerwy troszczyć się na przykład o najwyższy możliwy poziom naszych lokomotyw i wyłapywać okazje do zarobienia pieniędzy. Gra jest niezwykle rozbudowana, dzięki czemu spędzając z nią swój czas poczujemy się praktycznie jak podczas tworzenia realnej firmy. Co więcej, spotkamy się tu z wieloma graczami z całego świata, z którymi możemy oczywiście rywalizować.
Gra Rail Nation powstała specjalnie dla każdego miłośnika kolei, która rzeczywiście jest bardzo ciekawym tematem. Równocześnie jednak świetnie będzie się z nią bawił dosłownie każdy, kto po prostu lubi dobre gry strategiczne, więc zdecydowanie warto nieco bliżej się z nią zapoznać!

1. Znajdź tutaj

2. Zajrzyj tutaj

3. Znajdź więcej

4. Przejdź dalej

Gry Wideo: Od Pong do Esportu

Categories: Hobby

Comments are closed.